ГПУ займеться штучним дефіцитом масок у Дніпропетровську

Історія з катастрофічним дефіцитом масок і марлевих пов'язок вчасно епідемії грипу продовжує набирати обертів, перша гучна справа може бути заведено в Дніпропетровську.

Народний депутат від БЮТ Володимир Пилипенко направив у Генпрокуратуру депутатський запит з вимогою розслідувати ситуацію з умисним роздмухуванням паніки навколо теми грипу і створенням штучного дефіциту захисних марлевих пов’язок у Дніпропетровську.

Зокрема, депутат просить Генпрокуратуру розслідувати джерела походження марлевих масок фабричного виробництва, які роздавалися представниками керівника більшості в Дніпропетровській міськраді, депутата від «Блоку Лазаренка» Загида Краснова перед об’єктивами телекамер на вулицях міста, в той час, як в аптеках Дніпропетровська їх не було у продажу, а також джерела походження таких же масок у міських спекулянтів.

Раніше координатор громадської організації «ГРАД» Андрій Денисенко звинуватив Краснова в безпосередньому відношенні до нагнітання паніки і створення дефіциту марлевих пов’язок у місті.

Денисенко відзначив той факт, що вже наступного дня, після оголошення 30 жовтня карантину в 9-ти регіонах країни у зв’язку з пандемією каліфорнійського грипу, зі всіх аптек Дніпропетровська як по команді пропали всі марлеві пов’язки. А вже починаючи з понеділка 2 листопада представники «Громадської сили» роздавали марлеві пов’язки перед об’єктивами телекамер.

«Перед журналістами і перед громадськістю Краснов стверджував, що абсолютна більшість тих пов’язок, які роздавали його волонтери на вулицях Дніпропетровська, були закуплені в Російській федерації. Громадська організація ГРАД провела своє розслідування цієї ситуації, і ми не знайшли жодного документального підтвердження, яке б свідчило про завезення такої масової партії. Умовно кажучи, дніпропетровську митницю така велика кількість пов’язок не перетинала», - відзначив Денисенко.

При цьому, за його словами, марлеві пов’язки, які роздавали представники Загида Краснова, були з Дніпропетровська.

«Пов’язки, які роздавалися активістами Краснова перед об’єктивами телекамер, вони всі були фабричного виробництва. Ми підозрюємо, що це саме ті пов’язки, які призначалися для міських аптек і медустанов, але які туди так і не потрапили», - заявив Денисенко.

За словами Денисенка цими ж днями марлеві пов’язки з’явилися у міських спекулянтів.

Громадська організація «ГРАД» звернулася в правоохоронні органи для розслідування цієї ситуації.

«Громадська організація ГРАД, яку я представляю, звернулася до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко і підготувала цілий ряд звернень народним депутатам та правоохоронним органам, з наполегливим проханням протистояти не лише комерційним спекулянтам, але й спекулянтам політичним, які в цей важкий час нагрівають руки на епідемії грипу в Дніпропетровську. Ми сподіваємося, що в результаті розслідування цієї ситуації правоохоронними органами, ми вийдемо на тих чиновників Дніпропетровської міськради, які сприяли реалізації PR-схеми Загида Краснова», - заявив Денисенко.

Читайте також:

Партія регіонів видала для захисту від грипу агітаційні маски

Рада збереться позачергово, щоб виділити мільярд на боротьбу з грипом

Дітей кандидата в президенти госпіталізували зі свинячим грипом

Симоненко: "Таміфлю" створювали для папуасів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: