ГПУ запевнила, що Луценку за гратами немає на що скаржитися

Всі екс-чиновники забезпечені окремими спальними місцями, постільними речами, умовами для підтримання особистої гігієни та трьохразовим гарячим харчуванням.

 Стан матеріально-побутового забезпечення колишніх високопосадовців, які утримуються під вартою, задовільний та в цілому відповідає вимогам законодавства. Зокрема, жоден з фактів про нібито незабезпечення прав екс-міністра МВС Юрія Луценка не підтвердився. Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури.

Нагадаємо, нещодавно Луценко розповів, що слідство пропонувало йому визнати свою провину, позбавивши води і їжі.

Раніше Луценку нібито заборонили писати.

Як повідомляється, відомством було проведено перевірку додержання законів у Київському, Криворізькому та Сімферопольському слідчих ізоляторах.

"У зв’язку зі значним громадським резонансом щодо порушених у 2010-2011 роках кримінальних справ стосовно ряду високопосадовців у ході проведення перевірок особлива увага зверталася на стан дотримання прав цих осіб на належне матеріально-побутове та медичне забезпечення", - йдеться в повідомленні.

ГПУ, зокрема, перевіряла стан утримання екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, колишнього першого заступника міноборони Валерія Іващенка, екс-міністра охорони навколишнього природного середовища Георгій Філіпчука, екс-глави Держмитниці Анатолія Макаренка та інших.

Результати перевірок, за словами представників відомства, засвідчили, що всі екс-чиновники забезпечені окремими спальними місцями, постільними речами, умовами для підтримання особистої гігієни та трьохразовим гарячим харчуванням.

"Письмові скарги з приводу умов тримання від взятих під варту колишніх високопосадовців не надходили. Ними виказувалися лише окремі усні побажання з врегулювання деяких питань щодо покращення їх матеріально-побутового та медичного забезпечення. Ці звернення вирішено позитивно", - зазначили у Генпрокуратурі.

Під час перевірок також перевірялася інформація щодо можливих порушень прав колишніх високопосадовців, які тримаються під вартою. Зокрема, досліджувалися питання щодо забезпечення прав Луценка на отримання художньої літератури, можливості ведення переписки та інші.

"Жоден з фактів, наведених у цих публікаціях, не знайшов свого об’єктивного підтвердження", - запевнили в прес-службі ГПУ.

Читайте також:

Дружина Луценка розповіла, чому він досі не на волі

Луценка у в'язниці кличуть "Юзіком", а суддю-колядника - "Мюнхгаузеном"

Тимошенко пообіцяли три роки за ґратами, а Луценку лише два

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: