ГПУ запевняє, що передала Ізраїлю всі документи на Лозінського

Українські правоохоронці дивуються, чому Ізраїль не отримав документів, що дозволили би почати розшук скандального екс-депутата.

У Генеральній прокуратурі України запевняють, що передали правоохоронним органам всі необхідні документи для розшуку підозрюваного у вбивстві екс-народного депутата Віктора Лозінського.

Як повідомили у прес-службі прокуратури, ГПУ надала всі необхідні документи Міністерству внутрішніх справ, Інтерполу та Службі безпеки, й ці документи цілком могли бути передані ізраїльській стороні для перевірки інформації щодо перебування Лозінського в цій країні.

“З боку Генпрокуратури ніякого гальмування справи немає, ми виконали все необхідне”, - заявили у відомстві. Крім того, там пояснили, що у ”червоній картці” Інтерполу міститься чітка інформація про те, в чому звинувачується Лозінський.

В ГПУ також зауважили, що документи стосовно екстрадиції скандального політика можуть бути передані до Ізраїлю тільки в тому випадку, якщо він буде там затриманий.

Нагадаємо, за інформацією прес-служби ізраїльської поліції, правоохоронні органи цієї країни досі не отримали від українських колег належних юридичних обґрунтувань, необхідних для початку розшуку Лозінського.

В той же час, вітчизняне МВС розраховує найближчим часом отримати відповідь від поліції Ізраїлю щодо можливого перебування у цій країні скандального екс-депутата, якого підозрюють у вбивстві мешканця Кіровоградської області Валерія Олійника.

За непідтвердженими даними, Лозінський міг в'їхати до Ізраїлю під іменем Віталія Фаршака і з російським паспортом.

Разом із тим, ізраїльські правоохоронці інформацією про перебування в цій країні Лозінського не володіють.

Читайте також:

Україна гальмує слідство у справі Лозінського

Україна просить Ізраїль про екстрадицію Лозінського

СБУ шукає Лозінського в Україні за допомогою мобілки

Ізраїль нічого не знає про місцезнаходження Лозінського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: