ГПУ заспокоїла власників квартир на незаконно відчужених землях у Бучі та Ірпені

Жодним чином утискати права власності не збираються.

Співробітники Генеральної прокуратури України відзвітували про успішний хід обшуків, пов'язаних з незаконним відчуженням 890 га землі у Бучі та Ірпені. Про це на брифінгу повідомив начальник департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Володимир Гуцуляк.

"Обшуки продуктивні та результативні – вилучено велику кількість документів, які вказують, що ці землі спочатку незаконно виводились, потім надавались підставним особам, а потім з невеликим проміжком часу надавались власність у використання близьким посадових осіб Бучаньскої та Ірпінської міськрад, які далі своїми будівельними компаніями здійснювали житлову та громадську забудову", - зазначив Гуцуляк.

Обшуки тривають і проводитимуться як у помешканнях підозрюваних та за місцями їхньої роботи, так і у приміщеннях установ, які здійснювали проектну документацію, та інших пов'язаних із справою установах.

Кількість підозрюваних у цій справі ГПУ не називає, підозр ще не вручено – все буде оголошено за результатами обшуків. Водночас, Гуцуляк заспокоїв мешканців багатоквартирних будинків, зведених на незаконно відчужених землях.

"Для того, щоб заспокоїти мешканців будинків, які розташовані на цих територіях, я хочу сказати – жодних претензій з приводу можливості їхньої здійснювати правомочності по володінню, користуванню та розпорядженню їхнім майном, придбаним в будинках на незаконно вилучених та відчужених землях, в органів судового розслідування немає. їхні майнові права обмежені не будуть та жодним чином не будуть ущемлені", - повідомив глава департаменту ГПУ.

Як повідомлялося, в рамках справи про розкрадання 890 га лісу підрозділи ГПУ, СБУ та МВС провели обшуки за місцем проживання мерів Бучі та Ірпеня, а також ще за 31 адресою. Генпрокурор Луценко зазначив, що після того, як ГПУ після революції через суд повернула ці землі в держвласність, ділки почали її дерибанити по новому.

Своєю чергою, мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що обшуки - це помста, спровокована виграшом на виборах в Коцюбинському.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: