ГПУ завершить розслідування смерті Ґонґадзе влітку

Генпрокурор Медведько вважає, що розслідування у справі Ґонґадзе закінчать улітку, адже воно просувається швидше, ніж в інших резонансних справах.

Генеральна прокуратура України планує завершити розслідування справи про вбивство журналіста Георгія Ґонґадзе в липні-серпні цього року.

Про це заявив генпрокурор Олександр Медведько.

"Ми плануємо закінчити розслідування цього літа", - повідомив він.

За словами Медведька, слідство у цій справі рухається швидше, ніж по інших резонансних справах.

"Троє виконавців уже засуджені, Пукач дає свідчення, які, як я вважаю, правдиві. Чому? Тому що вони підтверджуються іншими матеріалами кримінальної справи - показаннями свідків, висновками експертів", - сказав генпрокурор.

На питання, чи назвав Пукач замовників вбивства Ґонґадзе, генпрокурор не відповів, зазначивши, що "не може розголошувати матеріали справи".

"Обіцяю, що в липні-серпні, коли ми плануємо закінчити розслідування, ви дізнаєтеся, буде Пукач один притягуватися до відповідальності або з ким-то ще", - пообіцяв генпрокурор.

Разом з тим він відзначив, що зараз проводяться додаткові фоноскопічні перевірки "плівок Мельниченка".

"Якщо б не виникли труднощі з перекладом, тлумаченням окремих понять, все вже було б закінчено. Зараз проводиться ще ряд фоноскопічних експертиз, щоб уточнити всі і поставити на цьому крапку", - сказав генпрокурор. За словами Медведька, на плівках є "є цінна інформація".

Читайте також:

США погодилися провести експертизу фрагментів черепа Гонгадзе

Мельниченко збирається припинити співпрацю з ГПУ у справі Гонгадзе

Луценко: для Пукача життя в нормальному сенсі цього слова скінчилося
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: