ГПУ збирається встановити всіх причетних до вбивства Гонгадзе

У ході слідства отримані свідчення, що до скоєння злочинів можуть мати відношення певні посадові особи держави.

Генпрокуратура продовжить досудове слідство у справі про вбивство Георгія Гонгадзе для того, щоб встановити особи всіх, хто мав відношення до злочинів, а також для доказу їхньої провини.

Про це повідомили в Генпрокуратурі.

У ході слідства отримані свідчення, що до скоєння злочинів можуть мати відношення певні посадові особи держави.

У Генпрокуратурі зазначили, що у серпні 2007 року слідчим ГПУ порушено кримінальну справу за фактом перевищення влади та службових повноважень службовими особами, які займали особливо відповідальне становище, що спричинило тяжкі наслідки і призвели до вбивства Гонгадзе.

"Але з об'єктивних причин, через закінчення граничного строку тримання під вартою обвинуваченого Пукача О.П., цю інформацію поки не вдалося перевірити в повному обсязі, без чого неможливо прийняти законне рішення за вказаними фактами", – сказано у повідомленні.

Як зазначається, тому 30 листопада кримінальну справу за звинуваченням Пукача закрито. Разом з нею до суду будуть направлені матеріали відносно колишнього Міністра внутрішніх справ (Юрія Кравченка - ред.), про відмову в порушенні проти нього кримінальної справи як померлого.

Відносно Кравченка, то до суду будуть направлені матеріали за обвинуваченням його у підбурюванні до вбивства Гонгадзе, крім того, Генпрокуратура направила подання до суду про закриття відносно нього кримінальної справи у зв'язку з його смертю.

Раніше родичі Кравченка наполягали, щоб справа щодо нього була розслідувана в судовому порядку.

При цьому Генпрокуратура заявляє, що продовжує досудове слідство для того, щоб встановити особи всіх, хто мав відношення до вчинення зазначених злочинів, а також для доказу їх провини.

Нагадаємо, генпрокуратура завершила справу щодо екс-генерала Олексія Пукача, головного обвнуваченого у вбивсті Георгія Гонгадзе.

Читайте також:

Генпрокуратура завершила розслідування справи Пукача

Справу Гонгадзе направлять до суду в січні 2011 року

Комісія Ради: найбільшим гальмом у справі Ґонґадзе був Ющенко

ВідеоГПУ збирається встановити всіх причетних до вбивства Гонгадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: