ГПУ змусить Тимошенко ходити на допити попри "примхи і забаганки"

В Генпрокуратурі нарікають, що Тимошенко намагається дискредитувати працівників Головного слідчого управління, вдаючись до відвертої неправди.

Генпрокуратура заявила, що лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко використовує свої виклики на допит задля здобуття політичних дивідендів. Проте слідчий спокійно сприймає "усі її примхи та забаганки", зазначили в ГПУ.

"Кожного разу відвідуючи Генпрокуратуру Тимошенко у своїх інтерв’ю намагається дискредитувати працівників Головного слідчого управління, вдаючись до відвертої неправди, або, навіть, брехні", - йдеться у заяві, яку оприлюднила прес-служба ГПУ.

"Так, учора вона в черговий раз заявила про те, що начебто її "допитували, чому вона пішла на засідання суду до Луценка", - зазначили у ГПУ.

Як наголосила прес-служба, "насправді, слідчий у справі попередив її про неявку в призначений час без поважних причин, оскільки вона була викликана на 12 годину, а з’явилась о 16". "У відповідь Тимошенко послалася на сімейні обставини, хоча вся країна мала змогу бачити її в Апеляційному суді Києва", - заявили у Генпрокуратурі.

"Слідчий спокійно сприймає усі її примхи та забаганки. Сьогодні, 6 січня, Тимошенко до прокуратури не викликається", - зазначили у відомстві.

Як повідомили у ГПУ, Тимошенко "було призначено з’явитися як обвинуваченій для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи на 10 січня, але, оскільки вона заявила клопотання перенести це на 13 січня у зв’язку з неможливістю присутності в цей час її адвоката, слідчий задовольнив її прохання".

"Також, вона заявляє, що до розслідування її справи залучено 18 слідчих. Однак це чергова неправда. Їх усього двоє. У прокуратури є багато й інших справ", - зазначили у Генпрокуратурі.

"Із наведеного видно, що Тимошенко свідомо спотворює та маніпулює фактами задля здобуття політичних дивідендів", - йдеться у заяві.

Читайте також:

Тимошенко хоче довести справу ГПУ "до абсурду"

Генпрокуратура не знайшла підстав для арешту Тимошенко

Герман пояснила, чому Тимошенко завжди програє

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: