ГПУ знов пригрозила Тимошенко арештом за зрив слідчих дій

Як повідомили у Генпрокуратурі, 3 травня Тимошенко "знову, в котрий раз зірвала проведення запланованих слідчих дій з її участю".

Генпрокуратура буде вимушена звернутися до суду для зміни Юлії Тимошенко запобіжного заходу. Про це повідомляється у прес-службі відомства.

3 травня Тимошенко "знову, в котрий раз зірвала проведення запланованих слідчих дій з її участю", повідомили у ГПУ.

"Так, раніше відмовившись від послуг адвоката Ференца та будучи повідомленою про необхідність явки до слідчого з іншим, обраним нею захисником на 12 годину 3 травня, Тимошенко в котрий раз з’явилася без захисника та заявила, що бажає мати захисника лише народного депутата Сергія Власенка", - заявили у відомстві.

Як зазначають у ГПУ, Тимошенко завідомо знала, що Власенко як народний депутат не може займатися адвокатською діяльністю.

Раніше слідчий вже відмовляв у задоволенні клопотання Тимошенко про допуск Власенка як захисника.

"Генпрокуратура попереджає Тимошенко про те, що у разі необрання нею захисника, слідчим буде призначено їй безоплатного для неї захисника за державний рахунок з більш ніж 28 тисяч адвокатів, зареєстрованих в Україні. Такі дії Тимошенко свідчать про її намагання ухилитися від слідства, перешкодити встановленню істини у справі, а також про спроби уникнути відповідальності за вчинене і небажання направлення кримінальної справи до суду для розгляду по суті", - вважають у ГПУ.

У відомстві наголосили, що у разі подальшого невиконання Тимошенко процесуальних рішень слідчого, Генпрокуратура вимушена буде звернутися до суду для зміни їй запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

"Тимошенко знов, разом із захисником, якого вона обере, викликана до слідчого на 11 годину 4 травня", - зазначили у Генпрокуратурі.

Нагадаємо, наприкінці квітня ГПУ вже погрожувала Тимошенко змінити запобіжний захід з підписки про невиїзд на більш суворий, тобто на утримання під вартою. Причиною стало те, що Тимошенко прибула на допит разом зі своїм захисником та заявила, що у подальшому від його послуг відмовляється, хто саме буде захищати її інтереси - повідомить пізніше.

Читайте також:

Екс-глава "Нафтогазу" пояснив, чому Тимошенко домовилася з "Газпромом"

Тимошенко випустили з Києва на дві дні

Фірташа викликали в нью-йоркський суд за позовом Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: