Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ звернулася до Росії із запитом про екстрадицію бойовика "ДНР", який вбив 16-річного школяра

Вадим Погодін був затриманий на території окупованого Криму.

21 липня Генеральна прокуратура України звернулася до прокуратури РФ із запитом про видачу бойовика "ДНР" Вадима Погодіна, який організував вбивство 16-річного школяра Степана Чубенка.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України Євген Єнін.

Погодін був затриманий на території окупованого Криму. У зв'язку із цим Єнін зазначив, що факт звернення ГПУ не означає визнання півострова російським.

"Міжнародні конвенції та практика судів наднаціональної юрисдикції свідчать про обов'язок держав здійснювати правове співробітництво навіть якщо вони перебувають у стані війни та окупують частини своїх територій", - сказав заступник генпрокурора.

Також Єнін зазначив, що Генпрокуратура буде робити усе можливе, "щоб злочинці несли передбачене законом покарання, навіть якщо вони переховуються на тимчасово окупованій території".

"Панове російські прокурори! Якщо у вас ще залишилися хоч якісь залишки совісті та честі, не покривайте вбивцю дитини! Погодін має повстати перед судом та понести законне покарання за особливо тяжкий злочин", - сказав представник ГПУ.

Заступник Генерального прокурора України Євген Єнін: Сьогодні звернулися до Генеральної Прокуратури РФ з проханням перед...

Опубліковано Ларисою Сарган 21 липня 2017 р.

Нагадаємо, 16-річний Степан Чубенко зник 23 липня 2014 року на залізничному вокзалі в Донецьку, після того, як приїхав з Києва на шляху до Краматорська. Лише 6 жовтня було знайдено тіло Степана, яке впізнала мати.

Досудове розслідування встановило, що 28 липня 2014 року троє жителів Донецької області в селі Горбачово-Михайлівка Пролетарського району Донецька з вогнепальної зброї вбили молодого хлопця. Були названі підозрювані у вбивстві - Юрій Москальов, Максим Сухомлинов і Вадим Погодін.

Погодіна затримали 20 червня в Ялті, рішенням суду його заарештували на 40 діб. Російська влада у відповідності з угодами з Інтерполом запустила процедуру підготовки бойовика до екстрадиції в Україну, де йому загрожує довічне ув'язнення.

Залиште свій коментар

Вибір редакції