ГПУ: звинувачення Пукачу може бути змінено в суді

Генеральна прокуратура запевнила, що рано робити висновки щодо ухвалення рішення Пукачу у справі Гонгадзе.

Передчасно робити висновки про те, що суд ухвалив остаточне рішення щодо кваліфікації звинувачення екс-начальнику департаменту зовнішнього спостереження МВС України Олексію Пукачу, підкреслили у Генпрокуратурі.

Про це у вівторок, 1 лютого, на брифінгу заявив начальник відділу підтримки державного обвинувачення в судах Генпрокуратури Володимир Шилов.

"Вважаємо, що прийняте судом рішення цілком законне і обґрунтоване", - сказав він, коментуючи рішення Печерського суду про відмову в задоволенні скарги представника інтересів Мирослави Гонгадзе Валентини Теличенко і потерпілого Олексія Подольського на постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи у відношенні Пукача в частині обвинувачення у замовному характері вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

"Висловлювання в деяких ЗМІ про те, що судом прийнято остаточне рішення, що вбивство Гонгадзе не було замовним, є передчасними", - підкреслив Шилов.

На його думку, на даному етапі передчасними є і подібні клопотання потерпілої сторони, оскільки кваліфікація дій Пукача може бути змінена при розгляді справи в суді по суті.

"Це не є остаточним обвинуваченням. Воно може бути змінено в суді при розгляді по суті", - сказав начальник відділу.

Крім того, він висловив думку про те, що Теличенко також передчасно давати оцінки рішення суду про нібито намір слідства не притягати до відповідальності замовників вбивства і "зробити крайнім Кравченка".

Шилов нагадав, що розслідування кримінальної справи про вбивство Георгія Гонгадзе відносно невстановлених осіб триває. "Не виключена можливість зміни обвинувачення в суді, в тому числі Пукачу", - сказав він.

За словами Шилова, немає принципової різниці відповідальності між виконанням злочинного наказу й убивством на замовлення.

Як повідомлялося, 31 січня Печерський районний суд Києва визнав законною постанову Генпрокуратури про закриття кримінальної справи стосовно Олексія Пукача в частині обвинувачення у замовному характері вбивстві журналіста Гонгадзе.

Дане рішення може бути оскаржене протягом 7 днів в апеляційному порядку.

Читайте також:

Пукач стверджує, що вбив Гонгадзе випадково

Генпрокуратура завершила розслідування справи Пукача

Вдова Кравченка: мій чоловік така ж жертва спецслужб, як і Гонгадзе

ВідеоГПУ: звинувачення Пукачу може бути змінено в суді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: