ГПУ звинуватила Тимошенко у дискредитації слідства

У Генпрокуратурі спростували слова Юлії Тимошенко, що це президент дав наказ не випускати її з країни.

Генеральна прокуратура України спростувала заяву лідера "Батьківщини", екс-прем'єра Юлії Тимошенко про те, що співробітники прокуратури "готові були відпустити її до Брюсселя, але в них була пряма заборона президента". Про це Тимошенко заявила у вівторок, 15 лютого.

Як повідомили у відділі зв'язків із засобами масової інформації ГПУ, це не відповідає дійсності.

"Прокуратура як незалежний державний орган діє у суворій відповідності вимогам Конституції та Законів України. Слідчий з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України як процесуально самостійна особа прийняв рішення про відмову екс-прем'єр-міністру Юлії Тимошенко в задоволенні її клопотання щодо можливості здійснити поїздку за кордон. Він мотивував це тим, що на зазначений час були призначені слідчі дії", - відзначили в ГПУ.

"Таким чином, Юлія Тимошенко в черговий раз своїми заявами намагається дискредитувати слідство і маніпулювати громадською думкою заради своїх політичних інтересів", - йдеться у заяві Генпрокуратури.

Нагадаємо, у вівторок, 15 лютого, президент Віктор Янукович заявив, що його дратує невиїзний статус Тимошенко.

У відповідь лідер "Батьківщини" повідомила, що президент Віктор Янукович зрозумів свою помилку, а значить, тепер їй вдасться отримати дозвіл на відвідування Брюсселя. "Обурення Януковича виглядає симпатично, оскільки насправді співробітники прокуратури мені повідомляли, що вони готові були відпустити мене, але є заборона президента не випускати мене ні за яких обставин, і тому я знаю, що співробітники прокуратури йшли всупереч своїм почуттям, що такий дозвіл потрібно дати", - сказала Тимошенко.

Читайте також:

"Невиїзну" Тимошенко знову покликали в Брюссель

Янукович запевнив США, що Тимошенко не сяде

Тимошенко дорікнула Януковичу, що він відправив на війну чиїхось синів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: