Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ГПУ звинуватили у тому, що вона не дає потерпілим матеріали справи Пукача

У ГПУ заявили, що в ситуації зі справою Пукача чітко дотримувалися законної процедури.

 Адвокат вдови Гонгадзе Валентина Теличенко та правозахисник Олексій Подольський, який у 2000 році був викрадений Олексієм Пукачем, стверджують, що Генпрокуратура позбавила потерпілих можливості ознайомитися з матеріалами кримінальної справи за обвинуваченням Пукача.

У ГПУ проте, заявили, що в ситуації зі справою Пукача чітко дотримувалися законної процедури. Про це пише "Комерсант-Україна".

Як відомо, Генпрокуратура в понеділок, 6 грудня, заявила про завершення досудового слідства у справі проти Олексія Пукача, якого обвинувачують у навмисному вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе.

"Слідчим, як це й передбачено законом, було розіслане повідомлення про те, що представники потерпілої сторони можуть почати ознайомлення з матеріалами кримінальної справи", - сказав керівник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

За його словами, слідчий чекав три доби з моменту, коли мало початися ознайомлення, хоча законом не передбачений термін очікування. Однак ніхто так і не з'явився.

Після цього, за словами Бойченка, слідчий вирішив повідомити обвинувачуваному про завершення слідства й пред'явити йому матеріали справи для ознайомлення.

"Був складений відповідний протокол, є повідомлення, поштові штампи - усе було, як належить. Тож Кримінально-процесуальний кодекс ми жодним чином не порушили", - запевнив керівник прес-служби ГПУ.

Нагадаємо, що потерпілий у справі Олексія Пукача журналіст Олексій Подольський звернувся до генпрокурора із заявою про порушення його конституційних прав з боку Генпрокуратури.

За його словами, слідство у цій справі перетворилося, фактично, на захист замовників вбивства Гонгадзе.

Читайте також:

Постраждалий Пукача назвав слідство у справі Гонгадзе захистом замовників

ГПУ більше не вважає вбивство Гонгадзе замовним

Адвокат: Пукач уклав контракт зі слідством у справі Гонгадзе

Екс-адвокат Пукача: через справу Гонгадзе влада хоче мати вплив на Раду

Залиште свій коментар

Вибір редакції