Грабовський передав журналістам рапорти про звільнення ГРУвців із лав армії РФ – ЗМІ

Фото документів у Мережі не публікували.

Адвокат російського ГРУвця Юрій Грабовський, якого 25 березня знайшли вбитим, нібито мав рапорти про звільнення Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва.

Відповідні документи сам Грабовський передав журналістам The New Times незадовго до своєї смерті.

За документами, на момент затримання на Луганщині ГРУвці нібито вже не були чинними військовими, уточнює "Українська правда". Так, витяг з наказу на ім'я Александрова датований 12 грудня 2014 року. У формулюванні документа йдеться, що його звільнили в запас "через невиконання умов контракту". Сам контракт мав закінчитись за – 9 грудня 2015 року.

Натомість витяг із наказу на ім'я Єрофеєва датований 10 березня 2015 року, і його звільнили через "організаційно-штатні заходи". Контракт мав діяти до 27 червня 2016 року.

Затримані вони були 16 травня 2015 року. 

Самих документів у Мережі немає, а повний текст статті російського видання можуть прочитати лише передплатники. При цьому, сам Грабовський нібито не захотів розповідати, звідки  в нього вказані рапорти. Він також дав зрозуміти, що аналогічні папери є у захисниці Єрофеєва Оксани Соколовської.

Як повідомлялося, тіло зниклого захисника російського ГРУшника Олександра Александрова знайшли на Київщині. Головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що вбивство було добре профінансовано та ретельно сплановано.

Про зникнення Юрія Грабовського стало відомо 5 березня. 20 березня військовий прокурор Анатолій Матіос заявив, що правоохоронці затримали підозрюваного в організації зникнення адвоката. За словами Матіоса, операцію зі зникнення  Грабовського спланували "колишні українці" і спецслужби РФ. Це робилося "для створення картинки" на завершальній стадії судового розгляду справи щодо російських ГРУвців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: