Грач готує розкол в КПУ

Втративши крісло у президії ЦК КПУ, Леонід Грач може вийти з партії і вивести з собою своїх прихильників.

Найближчими днями керівництво кримського республіканського комітету Компартії може ініціювати вихід кримського осередку зі складу партії, протестуючи проти виключення з президії КПУ Леоніда Грача.

Більшу частину кримського рескому КПУ складають саме прихильники Грача – головного комуніста Криму.

Депутат Верховної ради АРК, голова контрольно-ревізійної комісії кримського рескому КПУ В'ячеслав Захаров назвав рішення ЦК "помстою Грачу, який є активним противником союзу КПУ з кланами Тимошенко і Ющенка".

Більше того, Захаров закликав лідера КПУ Петра Симоненка "покаятися перед партією" і "написати заяву про відставку з посади першого секретаря".

Він також повідомив, що кримська республіканська організація КПУ залишає за собою право "зібрати конференцію і вирішити, що далі робити".

Сам Грач, виступаючи на пленумі ЦК КПУ у суботу, заявив про готовність кримської організації виступити на його підтримку, оскільки, за його словами, "її представники не сприймуть таке рішення" щодо нього.

Тим часом серед кримських комуністів є і противники Леоніди Грача.

"Рішення (про його виключення з президії – ТСН.ua) правильне, але трохи невчасне, тому що це треба було зробити значно раніше", - заявив секретар первинної партійної організації #11 Залізничного райкому Сімферополя Володимир Приходной, відзначивши, що Грач "цілеспрямовано веде партію до розколу".

Водночас джерело в апараті КПУ зазначило, що виключення Грача з президії практично не урізає його повноважень, оскільки у нього все одно не було лояльної більшості в президії компартії.

"Леонід Грач не буде мати права голосу при ухваленні ключових рішень в партії, однак на його партійній діяльність рішення пленуму кардинально не відіб'ється", - зазначив представник КПУ.

Читайте також:

КПУ підозрює, що розлучення Симоненка спровокувала Тимошенко

Герман знайшла у Верховній раді "комуно-натівську коаліцію"

Депутати побилися через "чемодан" Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: