Грач об’єднав кримських лівих у блок імені себе

Комуніст стверджує, що керівництво КПУ позитивно сприймає створення "Блоку Грача".

Кримські організації Комуністичної партії України і партії "Союз лівих сил" створили "Блок Грача".

Про це в Сімферополі заявили лідер комуністів Криму Леонід Грач і керівник партії "Союз лівих сил" Василь Волга.

"Ми сьогодні перед вами, разом з Василем Олександровичем (Волгою), оголошуємо про політичну домовленість, а юридично, свого часу, ми її оформимо", - сказав головний комуніст Криму.

За його словами, блок відкритий і для інших лівих сил. "Ми відкриті для всіх інших, але все питання в тому, що ті, хто хотів би прийти і поторгувати на російській (мові), любові до Пушкіна, на тому, що вони нібито проросійськи настроєні, а ходити під прапорами інших партій - не пройде! Сюди буде відбір тільки тих, які справді стали на позицію і від неї не відмовляться", - підкреслив Грач.

Комуніст стверджує, що керівництво КПУ позитивно сприймає створення "Блоку Грача". "Ми давним-давно говоримо про те, що лівим треба об’єднатися, а ми з Василем Олександровичем показали те, що ми не просто говоримо, а пішли далі. Було б добре, щоб таке явище (створення блоку лівих сил) стало закономірністю в усіх інших регіонах України", - сказав Грач.

"Ми думаємо, що об’єднання "Блок Грача" пройде досить серйозно, тріумфально по Криму, і це буде щонайпотужнішим сигналом до об’єднання всіх лівих сил України", - заявив зі свого боку Василь Волга.

Як відомо, в лютому Леоніда Грача вигнали з президії ЦК Компартії України. Причиною такого рішення називалися його спроби розвалити партію та посягання на місце лідера комуністів Петра Симоненка.

Читайте також:

Григоришин: Грач просив у мене грошей і натякав на "неприємності"

Комуністи подарували Ющенку квиток в Америку

Депутатські будні - непристойне кіно та кросворди

Симоненко - персона нон грата у мобілці посла США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: