Грач створює власний блок

Вигнаний з президії ЦК КПУ Леонід Грач закликає всі ліві і проросійські сили Криму об'єднатися навколо нього.

Депутат Верховної ради, перший секретар Кримського республіканського комітету КПУ Леонід Грач закликає партії російського і лівого флангів об'єднатися в "Блок Грака" на виборах до парламенту автономії.

"Ми не повинні в кримській політиці ходити по різних вулицях, як це, на жаль, відбувається сьогодні: російські рухи – з одного боку, комуністи – з іншого, інші партії лівого напряму – з третього. А ми повинні зосередити наші спільні зусилля в боротьбі за владу в єдиному кулаці", – сказав Грач в ефірі однієї з кримських радіостанцій, повідомили в прес-службі нардепа.

У зв'язку з цим Грач заявив, що є пропозиція на виборах у Верховну раду АРК створити блок партій.

"Є така пропозиція: створити блок партій. Хто до цього блоку увійде, мені поки що важко сказати. Кримська республіканська організація Компартії. А хто ще погодиться – не знаю, важко сказати. Може, "Російський блок". Ті ж прогресивні соціалісти, а також просто соціалісти. Давайте на базі захисту конституційних повноважень, на базі наших лівих поглядів об'єднаємося в "Блок Грача", – сказав він.

При цьому він заявив, що у нього "сьогодні серед кримських політиків найбільш високий рейтинг в Криму".

Грач заявив, що за те, що він стоїть "на своїх позиціях", на нього "спробували навалитися".

"Але ще ж я поки не виймаю рук з кишень, що називається, в цій бійці. Тримаю руки в кишенях. Я дійсно зробив паузу. Дав можливість негідникам повилазити зі всіх щілин. Від Григоришина і до всіх цих замовних брудних публікацій у ряді видань. І що? Тепер отримуватимуть відповідь через мобілізацію суспільних настроїв, через похід людей в боротьбі за свої права, щоб не допустити до влади ні Ющенка, ні Тимошенко", – пригрозив депутат.

Нагадаємо, нещодавно Леоніда Грача вигнали з президії ЦК КПУ. Причиною такого рішення називалися його спроби розвалити партію та посягання на місце лідера комуністів Петра Симоненка.

Читайте також:

Григоришин: Грач просив у мене грошей і натякав на "неприємності"

Грач готує розкол в КПУ

Комуністи привезли на Майдан секретний літак

Герман знайшла у Верховній раді "комуно-натівську коаліцію"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: