Комуністи вважають, що Україні потрібний "новий Сталін"

Кримський комуніст Грач мріє, що за появи в Україні "сильної руки", за прикладом Сталіна, ціни впадуть, а всіх корупціонерів відправлять "в казарми на острів Зміїний".

На думку народного депутата, першого секретаря Кримського республіканського комітету Комуністичної партії України Леоніда Грача, Україні потрібна "сильна рука" по аналогії з особою Йосипа Сталіна.

За словами Грача, він багато спілкувався з прихильниками такої ідеї, так званими "сталіністами", які говорять, що Україні потрібна не просто "сильна рука", а особа, яка могла б жорстко навести порядок.

"Нам не потрібний такий порядок, при якому люди будуть голодні, босі і холодні, а ти став їх в стійло. При Сталіні були неможливі така квартплата, тарифи, ціни на проїзд і так далі, як зараз", - сказав лідер кримських комуністів.

"Зробіть такого нового Сталіна в Україні. Щоб олігархи не крали, щоб корупціонери сиділи там, де належить, наприклад, на острові Зміїний, побудувати там пару казарм. І зробіть так, щоб ціни знижувалися хоч би на основні продукти", - додав Грач.

Як повідомлялося, міністр освіти і науки України Дмитро Табачник вважає, що в Запоріжжі відбувся "абсолютно сумний факт для початку 21 століття" - місцеві органи влади хочуть спорудити пам'ятник Сталіну.

"Забороняти державу, на мій погляд, не повинно. Потрібно просто сказати, що це місцевий бюджет. У вас є можливість купити кувес для погано розвинених дітей, які народилися раніше 7 місяців, або відремонтувати декілька шкіл, або спорудити бронзовий істукан людині, яка пролила масу крові своїх співвітчизників і не своїх співвітчизників. Будь ласка, вибирайте!", - сказав Табачник.

Читайте також:

Грач об’єднав кримських лівих у блок імені себе

Табачник проти заборони на пам'ятники Сталіну та Бандері

Влада Запоріжжя не виділила землю під пам'ятник Сталіну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: