Грач заявив, що влада розбещує молодь

Комуніст побачив, як "регіонали" розбещують молодь.

Студентів примушують цілими факультетами вступати в Партію регіонів.

Про це заявив депутат від КПУ Леонід Грач, повідомляє його прес-служба.

Комуніст вважає, що влада розбещує молодь.

"Зганяють в аудиторії студентів і примушують цілими факультетами вступати в Партію регіонів. Квиток регіонала стає перепусткою у життя", - заявив Грач.

"Перед виборами в цю партію записувалися підприємці, що боялися проблем з бізнесом. Тепер ця ж доля спіткала студентів, які теж не хочуть собі проблем, адже попереду іспити, сесії, захист диплома", - повідомив він про ситуацію в Криму.

Комуніст додав, що "тотальні фальсифікації виборів відбувалися не просто на очах у молоді, але і з залученням до цих діянь самих молодих людей".

"Саме їх, які вчора тільки одержали паспорти, регіонали примусили з допомогою підкупу зрадити свою совість і взяти участь у так званих "каруселях", коли цілими автобусами перевозили хлопців від однієї ділянки до іншої, де вони за підробленими візитними картками багаторазово голосували" - обурюється Грач .

Як повідомлялось, депутата від КПУ Леоніда Грача звільнили з посади першого секретаря Кримського республіканського комітету Комуністичної партії "за серйозні порушення партійної дисципліни і дії, що ведуть до дискредитації партії".

Читайте також:

КПУ звільнила головного комуніста Криму за дискредитацію партії

КПУ звинуватила регіоналів у фальсифікаціях в Криму

Лідер кримських комуністів вийшов з парламентської більшості

Кримські комуністи назвали "регіоналів" фашистами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: