Греція допоможе Україні звільнити балкер Ariana

Заступник міністра закордонних справ Греції Мільтіадіс Варвіцьотіс стверджує, що міністерство контролює всі дії піратів щодо судна Ariana.

Греція сприятиме звільненню судна Ariana з українським екіпажем.

Про це сьогодні заявив заступник міністра закордонних справ Греції Мільтіадіс Варвіцьотіс на зустрічі з послом України в Афінах Валерієм Цибухом.

Під час зустрічі обговорювалося питання звільнення Ariana - судна під мальтійським прапором, яке належить грецькій компанії.

"Заступник міністра особливо зупинився на гуманітарному аспекті даного питання і на поганих умовах, в яких перебуває екіпаж захопленого судна", - йдеться у повідомленні МЗС Греції.

"Міністерство перебуває у постійному контакті з компанією-оператором і одержує інформацію про ті кроки, які робляться для звільнення судна і моряків", - наголошується також у документі.

Як повідомив раніше керівник грецької компанії-оператора Alloceans Shipping Спірос Мінас, пірати зажадали викуп за судно. Хід переговорів компанія не коментує.

Нагадаємо, балкер Ariana, що йшов під прапором Мальти і перевозив 35 тисяч тонн сої з Бразилії до Ірану, був захоплений піратами в ніч на 2 травня в Індійському океані - за 250 миль на північний захід від Сейшельських островів.

Власником Ariana являється зареєстрована на Мальті компанія "Тандела шипінг".

Судно знаходиться в управлінні у грецької компанії Alloceans Shipping Cо. Ltd.

У полоні у піратів знаходиться екіпаж у складі 24 українців, жителів Одеської і Миколаївської областей. За звільнення судна пірати зажадали 10 млн дол.

Читайте також:

За захоплене піратами судно з українцями заплатили викуп

Українка, яка народила мертве дитя на Ariana, стала козирною картою піратів

Інформацію про загрозу розстрілу українських моряків спростували

Українських моряків з судна Ariana не катують: вони б’ються з піратами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: