Грецький консул, який образив українку, залишає Київ

Дімітріос Міхалопулос, який у хамській формі відмовив у туристичній візі громадянці України, повернеться додому протягом місяця.

Консул Греції в Україні Дімітріос Міхалопулос, якого звинувачували у хамській поведінці відносно українців, які претендували на грецьку візу, залишить Київ.

Про це повідомила Валентина Малєй, якій дипломат у брутальній формі відмовив у отриманні грецької візи.

За словами українки, прямих вибачень від грецького посольства в Україні вона не дочекалася, а зміну консула Греція пояснює ротацією. За наявною інформацією, Міхалопулоса переведуть працювати до Афін.

Прес-секретар Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, у свою чергу, відзначив, що посольство України в Греції звернулося до МЗС Греції з нотою протесту щодо дій консула. Чи було рішення про переведення консула прийнято у зв`язку з нотою, чи ні, Кирилич сказати не може.

Нагадаємо, громадянці України Малєй відмовили у грецькій туристичній візі на підставі того, що вона "підозріло часто їздить до Греції". Відмову українка отримала від консула у брутальній формі.

За словами Малєй, консул Міхалопулос "стукнув моїм паспортом по столу, а відтак рукою". "І раптом – я не повірила власним очам: консул витягнув шию, вирячив очі і почав до мене кривлятися, розтягнув губи й очі пальцями... Тоді він різко підскочив до скляної перегородки, що розділяла нас, і кілька разів стукнув по ній рукою навпроти моїх очей, спочатку кулаком, ніби бив мене в обличчя, а відтак долонею – немов намагався дати ляпаса... Я була шокована і не могла вимовити ані слова... Почувши лайку й стукіт, до нас з іншої кімнати визирнув якийсь консульський клерк – схоже, це був охоронець, – він занепокоєно глянув на консула. Я забрала паспорт і залишила приміщення”, - розповіла українка.

16 липня заступник міністра закордонних справ України Костянтин Єлісєєв заявив, що конфлікт між громадянкою Малєй і посольством Греції вичерпано.

За інформацією дипломата, грецький посол прийняв Малєй і провів з нею розмову, після чого конфліктну ситуацію було розв'язано.

Читайте також:

Київ вимагає відкликати генконсула Росії

Грецьке посольство розібралося зі своїм консулом і українкою

Київ закликав Європу дати оцінку поведінці грецького консула в Україні

МЗС розслідує інцидент щодо образи громадянки України грецьким консулом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: