Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Омбудсменка контролюватиме виправлення виявлених порушень.

Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова проінспектувала Одеську установу виконання покарань (№21), в якій виявила низку проблем.

"В приміщеннях, де утримуються в’язні є грибок на стінах, вентиляція майже не працює. Ситуація погіршується, коли в’язні у камерах сушать свої випрані речі… Окрім того, в самих камерах дуже багато сміття, не можна так перетворювати камери на смітники", - написала Денісова у Facebook.

Крім того омбудсменку не задовільнив стан школи при установі, у якій займаються діти – там були дуже старі підручники. Співробітники колонії заявили, що підручники приносять вчителі.

Денісова запевнила, що контролюватиме виконання рекомендацій і зазначені проблеми будуть вирішені.

Перебуваю зараз в Одесі з моніторинговим візитом у Одеській установі виконання покарань (№21), в якій виявлено низку...

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 15 серпня 2018 р.

Також уповноважена з прав людини відвідала жіночу Чорноморську виправну колонію №74 на Одещині – там умови утримання ув'язнених таких серйозних нарікань не викликали. Ув'язнені поскаржились на відсутність доступу до кип'яченої води для пиття, а також на те, що під час прийому душу на 30 душових кабін є лише один кран регулювання температури води.

Продовжую свій моніторинговий візит на Одещині відвідинами жіночої Чорноморської виправної колонії №74. Критичних...

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 15 серпня 2018 р.

Нагадаємо, У житомирській виправній колонії № 4 та установі виконання покарань №8 ув’язнених годували курячим м’ясом з сальмонелою - під час перевірки були виявлені грубі порушення у зберіганні продуктів.

Вибір редакції