Гриценко і Катеринчук об'єдналися в одну партію

На позачерговому засіданні ради Європейської партії відбулося об'єднання з партією "Громадянська позиція".

Партія "Громадянська позиція" і Європейська партія мають намір об'єднатися в одну політичну силу.

Рішення про об'єднання Європейської партії, лідером якої є депутат Микола Катеринчук, з партією, очолюваною депутатом Анатолієм Гриценко в одну політичну силу було прийнято на позачерговому засіданні ради Європейської партії.

Також рада партії визначила представників переговорного процесу і терміни реалізації проекту. При цьому в повідомленні не зазначені конкретні терміни та представники від партії в переговорах про об'єднання.

Гриценко повідомив, що рада його партії також провела у п'ятницю засідання і прийняла позитивне рішення. "Тим самим (ми будемо) показувати, що набагато важливіше для країни необхідність об'єднання зусиль і тим самим будемо посилати сигнал іншим партіям до активніших об'єднавчих процесів", - сказав він.

При цьому Гриценко відмовився уточнити, які ще партії зараз проводять переговори про об'єднання і на якій стадії знаходиться переговорний процес.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що лідери партій Фронт змін, "Громадянська позиція", Європейська партія і Українська республіканська партія Собор планують об'єднатися в одну партію.

Читайте також:

Гриценко порадив владі подивитися на Єгипет і зробити висновки

Яценюк і Гриценко створять нову партію

Катеринчук заявив про переговори між опозицією щодо об'єднання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: