Гриценко порадив владі подивитися на Єгипет і зробити висновки

Голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони застеріг українську владу, зазначиши, що ніяка армія не зупинить мільйони людей, які можуть вийти на вулицю.

Передбачити соціальні вибухи в країнах Близького Сходу ще кілька місяців тому було неможливо. Але зараз влада повинна зробити висновки з того, що відбувається в Єгипті, Йорданії, Судані, Алжірі, Тунісі.

Таку раду дав голова Комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

"Тенденція абсолютно очевидна. По-перше, не сприймають керівників, які дуже довго на посаді, мають диктаторські замашки і усім набридли ", - констатував Гриценко.

"По-друге, не можна доводити людей до відчаю, коли вони не мають роботи, не можуть дати дітям освіту, не мають медичної допомоги, інші - їжі. При цьому бачать страшне розшарування, коли президенти, прем'єри і їх сім'ї жирують, мають багатомільярдні стани в зарубіжних банках. Це людина обурює. І цей сірник може загорітися коли завгодно ".

Тому Гриценко радить усім керівникам держав, у тому числі - пострадянських, і зокрема Україна, винести для себе урок.

"Інакше ніяка армія не зупинить мільйони людей, які вийдуть на вулицю", - застеріг лідер "Громадянської позиції".

Крім того, Гриценко звертає увагу на позицію країн Європи і Америки, які перекривають візовий доступ керівникам таких держав, а також їх сімей і прибічників, заморожують рахунки у банках.

"Тому нехай думають і наші високі чиновники, і олігархи, які навколо них, підгодовують і підгодовуються за рахунок бюджету, що вони не завжди подорожуватимуть по світу. Якщо вони робитимуть в країні те, що вони творять, і перейдуть кордон, то їх шенгенська віза, разом з їх рахунками, літаками і яхтами, може накритися бордовим капелюхом за тиждень, за два тижні, за день, і вони не знатимуть, коли . Нехай більше піклуються про свою країну. Від Януковича до самого останнього чиновника ", - відмітив Гриценко.

Читайте також:

Яценюк і Гриценко створять нову партію

У центрі Каїра панує анархія: поліцейські заслони прорвані, 10 загиблих

Революція в Єгипті: Мубарак сховався від безладів в готелі на курорті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: