Гриценко: "Регіони" не дають свободи регіонам

Гриценко заявив, що Партія регіонів не виправдовує свою назву, оскільки зовсім не дбає про інтереси людей в регіонах, а навпаки реформи Януковича починають "зливатися його урядом".

Партія регіонів не виправдовує свою назву, бо зовсім не дбає про інтереси регіонів країни. Таку думку висловив глава Комітету з питань національної безпеки і оборони, лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

Він переконаний, попри свою назву і колишні заклики передати владу на місця, Партія регіонів діє навпаки, "довгоочікувані і помпезно подані "реформи Януковича" тихенько, без зайвого галасу, на гальмах зливаються його ж урядом".

"Проведення адміністративної реформи розпорядженням Азарова було відтерміноване на 2014 рік. Це означає, що місцева влада залишатиметься на гачку у київських чиновників", - наголосив депутат.

За його словами, мер будь-якого міста має їхати до Києва і випрошувати гроші на потреби свого населеного пункту, а це зручний інструмент маніпуляції, особливо перед виборами.

Гриценко впевнений, владу у Києві треба зробити більш дешевою, а на місця передати як повноваження, так і ресурси.

Депутат також радить Януковичу скасувати розпорядження прем'єра і втілити в життя колишнє гасло Партії регіонів "передати владу на місця".

Як повідомлялося раніше, Анатолій Гриценко заявив, що законопроект про мови - це удар по єдності українського суспільства.

Читайте також:

Гриценко вважає, що законопроект про мови це - удар по єдності суспільства

ПР: молодь Західної України хоче навчатися російською мовою

Партія регіонів взяла під контроль ключові виборчкоми

Партія регіонів визнала, що у 2004 році підтримала політреформу помилково

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: