Гриценко вважає, що Яценюк сам захотів зустрітися з Януковичем

Від опозиції на зустріч його ніхто не уповноважував

Комітет опору диктатурі не уповноважував лідера "Фронту Змін" Арсенія Яценюка на організацію зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Про це заявив лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко, коментуючи заяву Яценюка, що опозиція хоче зустрічі з президентом.

"Я почув сьогодні його заяву, він виступав від імені опозиції. Як би так делікатно, так щоб не сказати різко ... Заява з одного боку провокаційна, з іншого боку воно в стилі "Ми, Микола Другий", - зазначив політик.

"Я перевірив, може, я щось не знаю, Комітет опору диктатурі, що представляє опозиційні партії, і куди входить і "Громадянська позиція", і "Фронт Змін", не брав таких рішень і не просив зустрічі з президентом", - розповів Гриценко.

Крім того, він уточнив, що дві опозиційні фракції в парламенті також такого рішення не приймали. "Жодна не приймала рішення. І тим більше не уповноважувала Яценюка на таку заяву", - уточнив лідер партії.

"Якщо він сам вирішив сходити на Банкову, хай сходить - дорога відкрита, але брати на себе повноваження говорити від імені опозиції ...", - зазначив Гриценко.

"Може, технологи йому вже сказали, що ти вже президент і можеш, так говорити. Я думаю, трошки зарано, - заявив депутат. - Напевно, треба щоб Арсеній Петрович сам пояснив: хто його уповноважував робити такі заяви?".

"Думаю, що більшість партій, навіть якщо така зустріч відбудеться, вони десять разів подумають, чи йти на таку зустріч", - зазначив лідер "Громадянської позиції".

Гриценко заявив, що "від опозиції на президентських виборах має піти одна людина". "Прописом: одина. Тоді у Януковича немає жодних шансів", - уточнив він.

Відповідаючи на запитання, чи може це бути Яценюк, Гриценко заявив: "Якщо Яценюк буде діяти так, як зараз, і буде вже виступати, як лідер опозиції, яким він себе назвав, я боюся, що шансів немає жодних".

Читайте також:

Яценюк бачить себе лише з БЮТ

Яценюк готовий пожертвувати виборами заради Тимошенко

Яценюк подав до суду на Верховну Раду

Гриценко: Янукович зараз не підписав би "харківські угоди"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: