Григоришин: Грач просив у мене грошей і натякав на "неприємності"

Російському бізнесмену "незрозуміла мораль людей, які обговорюють приватне життя колег, користуючись грошами новоспечених зірок телеканалу "Інтер".

Російський бізнесмен Костянтин Григоришин звинуватив народного депутата від КПУ Леоніда Грача у наклепі, який порочить його гідність та ділову репутацію.

Олігарх категорично спростував слова комуніста про те, що його первинний капітал був накопичений "грабіжницьким шляхом".

Водночас Григоришин заявив, що сам Грач, усупереч своїм "принципам", довго домагався зустрічі з ним.

"На моє велике здивування, зустрівшись зі мною при свідках, він попросив надати "посильну" фінансову допомогу громадському руху, який він очолював. Якщо я не помиляюся, він мав назву "Богдан Хмельницький". При цьому натякав, що, якщо я цього не зроблю, в мене виникнуть неприємності", - йдеться в листі Григоришина

Лист підприємець надіслав газеті "Дело", в якій 9 лютого було опубліковано інтерв’ю з Леонідом Грачем.

"Мені по-людськи незрозумілий моральний вигляд людей, які, з метою боротьби за владу, публічно обговорюють обставини приватного життя своїх колег, користуючись при цьому грошами торговців "смердючим газом" і новоспечених зірок телеканалу "Інтер", - зауважує Григоришин.

Нагадаємо, нещодавно Грача виключили з президії ЦК КПУ. Депутат Верховної ради АРК В'ячеслав Захаров назвав це рішення "помстою Грачу, який є активним противником союзу КПУ з кланами Тимошенко і Ющенка".

Читайте також:

Грач готує розкол в КПУ

КПУ підозрює, що розлучення Симоненка спровокувала Тимошенко

Російський олігарх Григоришин судиться з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: