Гримчак попросив ГПУ замінити слідчого у справі за обвинуваченням Луценка

До Генпрокуратури звернулися із заявою про відвід слідчого у кримінальній справі за обвинуваченням Луценка.

Депутат Юрій Гримчак просить про відвід слідчого Войченка, який веде кримінальну справу щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

З відповідною заявою Гримчак звернувся до Генпрокурора Віктора Пшонки, повідомляє прес-служба Народної самооборони.

Гримчак мотивує своє звернення упередженістю Войченка.

Так, за словами депутата, він 30 грудня 2010 року звернувся до слідчого із проханням надати побачення з заарештованим Юрієм Луценком, що наразі утримується в місцях попереднього ув'язнення.

"Слідчий Войченко відразу не зміг надати дозвіл на таке побачення на тій підставі, що йому необхідно отримати на такий дозвіл вказівку свого керівництва", - зазначає Гримчак.

У відповідності до частини 1 статті 114 Кримінально-процесуального кодексу України "Повноваження слідчого" слідчий при провадженні досудового слідства є особою незалежною та має приймати всі рішення самостійно.

"Вказана вище обставина свідчить про залежність слідчого Войченка при проведенні досудового слідства у кримінальній справі № 49-3028 та його упередженість", - наголошує депутат.

Гримчак також зазначає, що після арешту Луценка 27 грудня 2010 року слідчий Войченко С.В. не виконав жодної слідчої дії, у тому числі не надавав обвинуваченому для ознайомлення матеріалів досудового слідства.

"Тим самим слідчий Войченко в порушення приписів статті 53 Кримінально-процесуального кодексу України, не забезпечує Луценку реалізацію його прав, установлених Конституцією і Кримінально-процесуальним кодексом України", - зазначив Гримчак.

Читайте також:

Люди Луценка зустріли Новий рік під СІЗО з ялинкою та шампанським

У СІЗО наполягають, що законно не пускають депутатів до Луценка

Сім'я і друзі Луценка запросили зустрічати Новий рік під СІЗО

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: