Гримчак: Стогній - "патологічний брехун" і Луценко не бився з ним

Нардеп Юрій Гримчак наголосив що Юрій Луценко взагалі не брав участі у бійці, а радник міністра внутрішніх справ Стогній - "патологічний брехун".

Народний депутат від "Народної Самооборони" Юрій Гримчак заявляє, що екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не брав участі в бійці, яка сталася ввечері в п'ятницю, 12 листопада, після програми "Шустер live".

"Патологічна брехня, яка постійно з'являється з вуст головного радника міністра внутрішніх справ - Костянтина Стогнія, та директора Департаменту зі зв'язків з громадськістю МВС України Дмитра Андреєва, повинна бути покарана", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що за "міліцейською версєю" подій, бійка відбулася між Стогнієм і Луценком. Згідно з цією інформацією, Стогній ударив Луценка по обличчю. Причому, про реакцію самого Луценка на цю "подію" замовчують.

Гримчак же стверджує, що "полковник міліції Стогній у словесній сварці перейшов межі дозволеного". "Наша розмова стосувалася виключно незаконного отримання трьох останніх міліцейських звань - майора, підполковника та полковника".

"Заява директора ЦГЗ про розмову поза ефіром, що стосувалася житла, є брехнею. Це можуть підтвердити як представники команди, яка була з нашого боку, так і сторонні свідки інциденту. Йшлося виключно про звання полковника, отримане Стогнієм незаконно", - заявляє нардеп.

"Не маючи аргументів й інтелекту, Стогній намагався довести свою правоту за допомогою фізичної сили. Брехлива сутність цієї людини, яка представляє силову структуру, може бути підтверджена й відеозаписом з камер спостереження, що знаходяться на будівлі, біля якої стався інцидент. На ньому можна побачити, що екс-міністр Луценко взагалі не брав участі в бійці, оскільки перебував на достатній відстані від Стогнія", — зазначив Гримчак.

"Напад Стогнія на мене є відповіддю на мої численні звернення до Генпрокуратури й МВС про незаконне присвоєння йому міліцейських звань. Стогній за допомогою заяви свого безпосереднього підлеглого намагається виставити себе героєм", - уважає нардеп.

"Можу зробити з цього інциденту лише один висновок: дезінформація, патологічне спотворення інформації від представників силового відомства стали яскравим прикладом того, що влада будує країну на насильстві й брехні", - заявив Гримчак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що радник міністра внутрішніх справ України Анатолія Могильова Костянтин Стогній вдарив в обличчя екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценко після ток-шоу "Шустер live".

Читайте також:

Луценко отримав по обличчю від соратника Могильова через "оральний контакт"

Депутат і радник міністра побилися після політичного ток-шоу

Генпрокуратура пообіцяла Луценку багато справ

Луценко: в Україні реанімують кримінальну систему "смотрящих"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: