Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриневич назвала скандальне звільнення виховательки з дитсадка на Рівненщині "розправою"

Очільниця МОН закликає змінювати Трудовий кодекс, щоб уникнути схожих ситуацій у майбутньому.

Виховательку дитячого садка Віту Черешньовську не мали права звільняти з посади через світлини у соцмережах.

Про це в ефірі "Сніданку з 1+1" заявила міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

"Не мали права, тому що вчителі, вихователі - також люди. Вони мають право на своє родинне життя, відпочинок. Я вважаю це ні чим іншим, як розправою. Це проблема нашого Трудового кодексу, де написано, що звільняють педагогічних працівників за так званий етичний проступок. Що таке етичний проступок, вирішує профспілка цього закладу. В принципі, якщо керівник цього закладу має намір позбутися когось, хто думає інакше, сперечається, а такі люди, на жаль, є. Серед керівників навчальних закладів теж є, вони можуть викрутити разом із профспілкою, як хочуть, чи це був етичний проступок, чи ні", - наголосила вона.

На думку Гриневич, ця прогалина законодавства є проблемою.

"Треба змінювати Трудовий кодекс. Наразі такі зміни є в парламенті. Але у цьому випадку це можна розглядати винятково як розправу над цим педагогічним працівником".

ВідеоЗавідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

За світлини у соцмережі і бійку, якої фактично не було, виховательку дитсадка з Рівненщини керівниця двічі за рік звільнила з роботи – за однією статтею "аморальний вчинок". І це попри те, що дівчина виграла суд. Але керівник у своєму рішенні впевнена, а вихователька не збирається здаватись.

Завідувач дитсадка звільнила виховательку через фото в купальнику в соцмережі

Історія молодої виховательки і завідувача дитячого садочка, яка двічі за сім місяців звільнила свою підлеглу з формулюванням "за аморальну поведінку" через фото в купальнику, стала одним із хітів Інтернету – відеозапис сюжету про це подивилися мільйон разів тільки за перші чотири дні його появи в Мережі. У виховательки з’явилася ціла група підтримки, їй пишуть незнайомі педагоги і публікують на знак підтримки свої фото з відпочинку

Залиште свій коментар

Вибір редакції