Гриневич не розуміє, чому проти неї хочуть відкрити кримінальне провадження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністру нічого не відомо про суть претензій до неї.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич не розуміє, хто і чому хоче відкрити проти неї кримінальне провадження. За її словами, про те, що суд зобов'язав Національне антикорупційне бюро відкрити провадження, вона дізналася зі ЗМІ.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

"Міністерству освіти і науки України та особисто міністру Лілії Гриневич нічого не відомо про суть заяви, за якою ухвалене згадане вами рішення Солом’янського районного суду міста Києва. Про наявність звинувачень ми дізналися зі ЗМІ та знайшли ухвалу суду у відкритому Державному реєстру судових рішень. Ім’я заявника в рішенні суду не вказане. Тому жодного уявлення, чим спричинена згадка міністра освіти і науки в заяві невідомого нам заявника до НАБУ, ми не маємо", – йдеться у відповіді прес-служби міністерства на запит журналістів.

Міністерство не отримувало звернень від правоохоронців, НАБУ або адвокатів заявника щодо цього провадження, але готове надати усю необхідну інформацію у разі звернення.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва зобов'язав Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) порушити кримінальні справи стосовно прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та міністра освіти Лілії Гриневич.  

7 грудня 2018 року заявник повідомив НАБУ про те, що Гройсман скоїв правопорушення за ст. 367 (службова недбалість) і ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Також повідомлялося про вчинення Гриневич правопорушень по ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) і ст. 366 (службове підроблення) КК України. 

Відео Лілія Гриневич розповіла про шкільне фінансування

Як фінансується школа та куди звертатися, аби отримати гроші на ремонт - детально розповіла міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Лілія Гриневич розповіла про шкільне фінансування

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції