Гриневич пообіцяла, що першокласники отримають підручники за два тижні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

"Нова українська школа" отримає підручники до жовтня.

Міністерство освіти та науки повідомило, що всі букварі, підручники з математики та курсу "Я досліджую світ" для першокласників вже надруковані та передаються на розвезення до обласних книжкових баз.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Міносвіти.

Міністр освіти  Лілія Гриневич наголосила, що першокласники отримають підручники вже з 1 жовтня.

"Для нас важливо, щоб підручники з базових предметів – букварі, підручники з математики та курсу «Я досліджую світ» – прийшли в школу швидше, аби вчителі могли з ними ознайомитись та почати роботу з дітьми. Загалом 2 тижні на доставку – нормальний термін, враховуючи досвід попередніх років, тобто підручники мають бути в школах до 1 жовтня", - зазначила очільниця Міносвіти.

Нагадаємо, українські першокласники від цього року почнуть вчитися за новою програмою "Нова українська школа". На цю реформу було виділено понад один мільярд гривень. Однак у багатьох містах України до 1 вересня не встигли виготовити освітні матеріали та спеціальні меблі для класів, що викликало невдоволення у багатьох батьків. Наразі все нове обладнання обіцяють доставити до шкіл до жовтня.

ВідеоСкандал у школі. Батьки учнів 3 класу обурилися підручником російської мови

З перших сторінок на ньому вчать символів Росії - прапор, герб, розповідають про русскі берьозкі і про дружбу народів. І навіть приховано погрожують, мовляв, воювати з Росією небезпечно. Вчителів уже звинуватили у сепаратизмі. 

Скандал у школі. Батьки учнів 3 класу обурилися підручником російської мови

Залиште свій коментар

Вибір редакції