Гриневич повідомила, що українські шкільні підручники можна завантажити з сайту Міносвіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Але поряд з цим залишається і паперова книжка, - переконує міністр.

Міністерство освіти та науки розмістило електронні підручники для 1, 2, а також для 4,5,7,8,9 та 10 класів на своєму сайті у відкритому доступі.

Про це міністр освіти та науки Лілія Гриневич, - пише Укрінформ.

"Ми цього року відкрили електронну бібліотеку. Але поряд з цим залишається і паперова книжка, тому що не всі діти зараз мають електронну книжку и можливість закачати в такий девайс",- сказал Гриневич.

На зауваження, що в школах можуть не дозволяти користуватися на уроках електронними пристроями, Гриневич зазначила, що велику роль відіграє позиція вчителя.

"Зміна свідомості вчителя стосовно того, як і з чим потрібно працювати, це мабуть найскладніша річ... Ми не можемо дати руку на відсіч, що кожен з них все це застосовує в своїй практиці, тому що люди тяжіють до того, до чого вони звикли. Але є вже дуже багато позитивних змін, є багато вчителів, які показують приклад нових методик активного навчання, де книжка - це тільки додаткова допомога, а не єдине джерело, з якого треба вчитися і носити з собою на всі предмети в школу", - наголосила Гриневич.

ВідеоСкандал у школі. Батьки учнів 3 класу обурилися підручником російської мови

З перших сторінок на ньому вчать символів Росії - прапор, герб, розповідають про русскі берьозкі і про дружбу народів. І навіть приховано погрожують, мовляв, воювати з Росією небезпечно. Вчителів уже звинуватили у сепаратизмі. 

Скандал у школі. Батьки учнів 3 класу обурилися підручником російської мови

Нагадаємо, що раніше Гриневич пообіцяла, що першокласники отримають підручники за два тижні

Залиште свій коментар

Вибір редакції