Гриневич пояснила, як і хто визначатиме одяг для школярів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Міністерка освіти і науки прокоментувала скасування указу про шкільну форму.

Учителі, школярі та їхні батьки мають право самі вирішувати, в якому одязі учні відвідуватимуть школу.

Про це заявила міністерка освіти і науки України Лілія Гриневич на конференції "Нова українська школа: успіхи та виклики першого року впровадження", пише "Інтерфакс-Україна".

"Фактично цей указ вже давно застарів, і ми практично останнім часом ним не користувалися. Адже він прив'язував нас до якихось зразків форми, до якихось тканин, з яких повинна виготовлятися форма", - сказала вона.

За словами Гриневич, упродовж останніх років Міносвіти наголошувало, що громада школи - вчителі, учні та батьки - мають право вирішувати, в якому одязі навчатимуться школярі.

"Важливо, щоб цей одяг був комфортним, гігієнічним, із тканин, які "дихають", щоб діти почувалися вільно", - додала міністерка.

ВідеоОлена Бондаренко: до чого призведе скасування шкільної форми

Цьогоріч у квітні  батьки школярів почали збирати підписи під петицією до президента про скасування форми у школах. В ній ішлося про те, що існуючий  указ порушує права дітей. Указ скасовано, що тепер зміниться? З нами на зв'язку один з авторів петиції про скасування указу, співголова громадської організації "Батьки SOS" Олена Бондаренко.

Олена Бондаренко: до чого призведе скасування шкільної форми

Окрім цього очільниця Міносвіти зазначила, що визначення приналежності школярів до певного навчального закладу залежатиме від самих шкіл.

"Хтось придумає безрукавку, на якій є емблема або знак приналежності до школи, а хтось визначить, що вони будуть носити ту чи іншу форму", - пояснила Гриневич.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський скасував указ про обов’язковість носіння шкільної форми.

Зазначимо, у квітні батьки школярів почали збирати підписи під петицією до президента про скасування обов’язковості шкільної форми у школах. Сам указ та і норму обов’язковості уже вважають застарілими не лише батьки та учні, а й часто самі освітяни, проте поки що це ніхто не оскаржував.

Залиште свій коментар

Вибір редакції