Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриневич пригрозила "адміністративними заходами" організаторам кримської практики студентів із Сум

Міністр переконана, що такі дії неприпустимі в українських вишах.

Міністерство освіти розпочало службову перевірку вояжу сумських студентів до окупованого Криму. Ректора Сумського педагогічного університету чекають у Києві з поясненнями, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Група студентів-майбутніх фахівців у туристичній галузі поїхала на практику в анексований Крим у квітні цього року. Керівництво вищої школи пояснило цей крок браком на Сумщині маршрутів відповідної складності.

У Міносвіти твердять, що виступають категорично проти проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях. "Ті хто це зробили, якщо це було санкціоновано вищим навчальним закладом і якщо вони зробили це свідомо, обравши таку практику, маючи Карпати поряд – ми будемо здійснювати відповідні адміністративні заходи", - пообіцяла міністр освіти та науки Лілія Гриневич.

ВідеоМіносвіти розпочало перевірку проходження сумськими студентами практики в Криму

Ректора Сумського педагогічного університету завтра чекають в Києві з поясненнями. Група студентів, майбутніх фахівців у туристичній галузі, поїхали на практику в анексований Крим. Керівництво вишу пояснило цей крок відсутністю на Сумщині маршрутів відповідної складності. У Міносвіти заявляють, що категорично проти проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України. 

Міносвіти розпочало перевірку проходження сумськими студентами практики в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції