Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриневич розповіла, в яких випадках діти можуть вступати до школи не за місцем проживання

Кабмін затвердив новий стандарт початкової освіти.

З наступного навчального року дітей до українських шкіл будуть зараховувати за територіальним принципом. Але це не означає, що школу не можна змінити. В яких випадках це можна зробити, в ефірі ток-шоу "Право на владу" на телеканалі 1+1 розповіла міністр освіти та науки України Лілія Гриневич.

"Якщо, наприклад, ваша дитина має унікальні фізико-математичні здібності і це виявиться упродовж навчання у початковій школі, ви можете - вже за конкурсом - вступати до п'ятого класу у спеціалізовані школи із поглибленим вивченням предметів", - розповіла міністр.

За словами Гриневич, батьки також можуть зарахувати своїх дітей до шкіл не за місцем проживання, але якщо в цих школах будуть вільні місця. 

Нагадаємо, 21 лютого, на засіданні Кабміну було затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. За словами глави Міносвіти Лілії Гриневич, у цьому документі були закладені ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей учнів після завершення чотирьох перших класів.

ВідеоГриневич пояснила, як діятиме "інститут прописки" при зарахуванні до школи

Більша частина світу живе за правилами – ходити до школи за територіальним поділом, каже Міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Проте, це не означає обов'язково, що дитина навчатиметься саме у визначеному навчальному закладі – є конкурс на вільні місця в інших школах, крім того можна перевести дитину до школи спеціалізованої.

Гриневич пояснила, як діятиме "інститут прописки" при зарахуванні до школи

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції