Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Гриневич звернулась до батьків вступників у іноземні виші

За її словами, деякі університети за рахунок українців компенсують нестачу студентів за квотою.

Щоб українці повертались після навчання за кордоном, потрібно розвивати ринок праці і підвищувати зарплати, у цьому переконана міністр освіти та науки Лілія Гриневич. За її словами, це може бути тільки з наповненням бюджету України. 

"Зрозуміло, що йде війна, російська агресія і люди відчувають тривожність щодо своїх дітей, хочуть їх відіслати за кордон, щоб вони там поки повчились. Наразі такі країни як Польща відчувають зниження кількості абітурієнтів, їхні студенти їдуть навчатися на Захід", - розповіла міністр у студії "Сніданку з 1+1".

Вона переконана, що у деяких випадках дитина може не отримати якісної та визнаної освіти.

"Деякі за рахунок українських студентів компенсують кількість студентів і дуже агресивно діють, запрошуючи. Я хочу звернутися до батьків: коли ви посилаєте дитину на навчання, ви повинні дізнатися про цей університет. Інколи заманливі і не дуже високі ціни, хороші умови і те, що не роблять жодних іспитів, може завершитися тим, що ваша дитина не отримає якісної визнаної освіти", - сказала Гриневич.

ВідеоМіністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

В гостях у «Сніданку» міністр освіти та науки Лілія Гриневич. Учасники ЗНО з англійської мови, які подали скарги на аудіювання після тестування, зможуть скласти його повторно. На ЗНО з англійської подали 694 апеляцій. 2 липня стартувала вступна кампанія до вищих навчальних закладів. Абітурієнти можуть через електронний кабінет завантажити свої сертифікати ЗНО. Лілія Гриневич прокоментує цю ситуацію, а також те, що українці продовжують їхати вчитися закордон. 

Міністр освіти та науки Лілія Гриневич прокоментувала апеляції на ЗНО і виїзд абітурієнтів закордон

Залиште свій коментар

Вибір редакції