ГРИП 2009: Як вберегтися від небезпеки

В умовах гострої ситуації, пов'язаної з розвитком епідемії грипу, важливо знати, як захистити себе та свою родину. Допоможе Альтабор - натуральний препарат для профілактики грипу та ГРВЗ.

Гостра ситуація, пов’язана з розвитком епідемії грипу, не залишає байдужим жодного з українців. І невідомо, що нас очікує з приходом зими. Тому надзвичайно важливо знати, як вберегти не лише себе, а всю свою родину.

Епідемія залишає небагато шансів уберегтися від захворювання. Сучасний ритм життя не дозволяє повністю сконцентруватися на захисті свого організму, і головним фактом стає Ваша увага до прояву перших симптомів: температура до 39 градусів, головний біль, ломота в суглобах…

Проміжок від моменту потрапляння вірусу грипу в організм і до моменту появи перших симптомів дуже короткий — рахунок йде на години. В цьому випадку зупинити вірус і не дати захворіти дозволяють тільки спеціальні противірусні препарати — індуктори інтерферону (білок, який допомагає клітині впоратися з вірусом). Таким є Альтабор – сучасний натуральний препарат, що забезпечує екстрену профілактику ГРВІ і грипу.

Альтабор пригнічує розмноження вірусу ще на початковій стадії, коли людина відчуває, що ось-ось захворює. Тому оперативність є максимально важливою: щойно ви відчули небезпечні симптоми – прийміть Альтабор, тоді шанс не захворіти зростає.

На відміну від багатьох ліків, Альтабор є цілком безпечним та базується на натуральних складниках, які не викликають побічних ефектів. Він не впливає на діяльність нирок і печінки.

Отже, аби вберегтися від грипу та ГРВІ - прислухайтесь до власного організму і пам‘ятайте про Альтабор – противірусний препарат, який допоможе Вам побороти грип. Бережіть себе та обов’язково проконсультуйтеся з лікарем перед вживанням будь-яких ліків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: