Грищенко: діаспорі немає чого сказати Януковичу

Міністр закордонних справ вважає, що у діаспори "є свої уяви, свої стереотипи, свої вподобання, які ґрунтуються на якихось штампах".

Небажання діаспори йти на зустріч з президентом Віктором Януковичем свідчить про те, що їй нема що сказати.

Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в ефірі одного з українських телеканалів.

Коментуючи відмову діаспори поспілкуватися з Януковичем в США, він сказав: "Небажання йти на зустріч свідчить тільки про одне: нема що по суті сказати".

"Нема бажання вступати в той діалог, який би засвідчив, що насправді влада сьогодні є найбільшими патріотами в Україні", - заявив Грищенко.

Дипломат зазначив, що, перш за все, влада має дбати про тих українців, які живуть в своїй країні.

"Про тих, хто живе життям своєї держави", - уточнив він.

"При цьому звичайно ми маємо і поважаємо тих хто живе закордоном, можливо в другому третьому поколінні. Які люблять цю країну. Але вони не живуть цим життям, яким живемо всі ми", - заявив Грищенко.

Міністр закордонних справ зазначив, що у діаспори "є свої уяви, свої стереотипи, свої вподобання, які ґрунтуються на якихось штампах".

Грищенко також повідомив, що під час візиту президента до США офіційні особи не озвучували тривог щодо свобод в Україні.

"Під час цього візиту я не чув такого роду стурбованості, навіть бажання говорити про цю тематику", - заявив дипломат.

Нвгадаємо, українська діаспора відмовилася прийти на ініційовану Ганною Герман зустріч з президентом Віктором Януковичем у Нью-Йорку, повідомила заступник голови адміністрації президента України.

"Представники української діаспори запропонували президенту України провести зустріч під час його перебування в Нью-Йорку", - зазначила Герман.

"Незважаючи на щільний графік і ряд двосторонніх зустрічей, Віктор Янукович погодився виділити час на проведення такої зустрічі, але представники діаспори не скористалися можливістю", - повідомила Герман.

Читайте також:

Українська діаспора не захотіла зустрічатися з Януковичем

Доки діаспора протестує проти політики Януковича, в Нью-Йорку горить її офіс

Українська діаспора в США просить звільнити Табачника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: