Грищенко назвав головні пріоритети в європейській політиці України

Констянтин Грищенко відправився до Брюсселю для участі в робочому сніданку з міністрами закордонних справ та дипломатичними представниками 13 країн-членів ЄС, де висловився з приводу співробітництва з Євросоюзом.

Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вважає, що європейська інтеграція - це, перш за все, щоденне співробітництво з ЄС з практичних питань.

Про це Грищенко заявив в понеділок, 10 травня, після прибуття в Брюссель для участі в робочому сніданку з міністрами закордонних справ та дипломатичними представниками 13 країн-членів ЄС, які входять до Клубу друзів України.

"Ми виходимо з того, що європейська інтеграція - це не просто якась висока мета, а щоденний процес тісної співпраці з Європейським Союзом, його окремими країнами-членами з практичних питань, які хвилюють простих українців у їх буденному житті", - цитує прес -служба МЗС України слова міністра.

Головним змістом візиту має стати імпульс співпраці України з ЄС та його країнами-членами з низки питань, зокрема, що стосується процесу спрощення візового режиму для українських громадян, а також у розрізі протидії наслідкам глобальної фінансово-економічної кризи, додали в прес-службі зовнішньополітичного відомства .

У зв'язку з цим Грищенко має намір сконцентрувати увагу на прискоренні переговорів про спрощення візового режиму, запобігання обмежень на доступ українських виробників на європейський ринок, залучення технологій та інвестицій з ЄС.

"Окремою значущою складовою мого візиту буде обговорення шляхів співпраці між Україною та ЄС у подоланні викликаних кризою негативних явищ в українській економіці і підтримки Брюсселем програми реформ українського уряду", - додав міністр.

Серед учасників зустрічі в Брюсселі - керівники зовнішньополітичних відомств Литви, Румунії, Словаччини, Польщі, Чехії, Угорщини та Швеції. Крім того, міністр закордонних справ України проведе зустрічі з комісаром Європейської комісії з питань розширення та європейської політики сусідства, з питань внутрішніх справ, з економічних і фінансових питань, а також з державним секретарем МЗС ФРН.

Нагадаємо, в кінці квітня в інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine Zeitung міністр закордонних справ України заявив, що майбутнє України пов'язане з Європейським союзом.

Читайте також:

Україна не переглядатиме лінію кордону з Румунією

Грищенко: Росія має повернути уран Україні

Грищенко влаштував кадрову чистку в МЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: