Грищенко пообіцяв НАТО військову допомогу в Афганістані

Грищенко підкреслив, що позаблоковий статус "не обмежує Україну відносно того, щоб брати участь у миротворчих операціях".

 Після проголошення позаблокового статусу Україна буде продовжувати брати участь в операціях НАТО, заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко в суботу в Лісабоні за результатами участі в саміті Альянса по Афганістану.

"Важливо, що Україна після проголошення позаблокового статусу сприймається і буде важливим партнером НАТО, з ким альянс готовий вести політичний діалог і продовжувати програми співпраці", - заявив Грищенко.

За його словами, на саміті українська сторона підтвердила, що Київ буде приймати, хоча і обмежено, "участь у забезпеченні допомоги Афганістану медиками, спеціалістами по знищенню саморобних вибухових пристроїв, саперами".

Грищенко підкреслив, що позаблоковий статус "не обмежує Україну відносно того, щоб брати участь у миротворчих операціях, вести предметний політичний діалог з Альянсом".

Нагадаємо, як зазначено у декларації, яка була прийнята за підсумками саміту НАТО, Альянс поважає позаблоковий статус України, але залишає для Києва двері відкритими.

Читайте також:

Обама виводить війська з Афганістану

У Кабулі смертник підірвав конвой НАТО

Росія заробить десятки мільйонів доларів на війні в Афганістані

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: