Грищенко: Янукович везе Росії пропозиції, які викличуть серйозний інтерес

У суботу, 24 вересня, в Завидово запланована зустріч глав держав Росії та України - Дмитра Медведєва і Віктора Януковича.

Президент України Віктор Янукович в суботу їде до Росії з пропозиціями, які викличуть серйозний інтерес, заявив голова МЗС України Костянтин Грищенко.

Про це він сказав в ефірі українського телеканалу Інтер в п'ятницю пізно ввечері.

У суботу, 24 вересня, в Завидово запланована зустріч глав держав Росії та України - Дмитра Медведєва і Віктора Януковича. Співробітництво в газовій сфері двох країн в Кремлі назвали з-поміж пріоритетних тем майбутніх переговорів.

"Я переконаний, що наш Президент везе такі пропозиції (Москві), які викличуть серйозний інтерес і стануть саме предметом серйозного обговорення", - сказав міністр, коментуючи майбутній візит Януковича.

Він зазначив, що після таких пропозицій щонайменше буде дано аналіз стану нинішніх справ у двосторонніх відносинах.

"Результатом переговорів як мінімум буде серйозний аналіз того стану, де ми сьогодні перебуваємо (у відносинах з РФ), і з нашого боку буде серйозний сигнал на пошук такого компромісного рішення, яке враховувало б наші інтереси, і також не ігнорувало інтереси Російської Федерації", - сказав Грищенко.

Відповідаючи на питання про те, з якими пропозиціями поїде Президент України до Москви і що Україна збирається "здати" Москві Грищенко сказав: "Нічого здавати ми не збираємося. Домовлятися будемо, а слово здавати з нашого вжитку давно вже виключено. Президент Янукович – остання людина в цій країні, якабуде що-небудь, кому-небудь здавати".

Читайте також:

Україна не відповідатиме за переривання газового транзиту

На зустрічі Януковича і Мєдвєдєва газове питання буде другорядним

"Газова війна": чим поступиться Янукович у Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: