До США відбула рекордна делегація українських чиновників

До Вашингтона для участі у Третьому засіданні українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства відправилася офіційна делегація України.

У неділю, 13 грудня, офіційна делегація України на чолі з міністром закордонних справ Костянтином Грищенком відбула до Вашингтона для участі у Третьому засіданні українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства.

Як повідомляє Департамент інформаційної політики МЗС, вперше в історії двосторонніх відносин з українського боку в переговорах візьме участь така представницька делегація високопоставлених посадових осіб, включаючи міністра енергетики та вугільної промисловості Юрія Бойка, міністра юстиції Олександра Лавриновича, заступника глави Адміністрації президента Ірину Акімову.

У рамках засідання комісії, яку з американського боку очолює державний секретар США Гілларі Клінтон, планується обговорити поточний стан справ і перспективи співпраці в таких сферах як розвиток демократії і захист цивільних свобод, торгово-економічні відносини і підтримка Вашингтоном системних соціально-економічних реформ в Україні, взаємодія в енергетичній, науково-технічній та оборонній сферах.

Третє засідання українсько-американської Комісії зі стратегічного партнерства офіційний Київ розглядає як одне з найбільш значущих з усіх запланованих зовнішньополітичних подій першої половини 2011 року, відзначили в МЗС.

Читайте також:

США виділять 120 млн доларів на демократію в Україні

МЗС розповіло, якими бачить українсько-російські відносини

У США стурбовані діяльністю українського уряду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: