Грищенко запевнив, що Путін не збирався ображати Україну

За словами глави МЗС, його запевнили, що Путін ніяким чином не мав намір якось принизити роль України і українців у визволенні Європи.

 Прем'єр Росії Володимир Путін не мав наміру принизити роль України, заявляючи про те, що Росія перемогла б у Великій вітчизняній війні і без українців. Про це заявив міністр закордонних справ Костянтин Грищенко у Верховній раді.

Як відомо, в грудні 2010 року прем`єр Росії Володимир Путін заявив, що Росія перемогла б у Великій Вітчизняній війні, навіть якщо б Україна не входила до складу Радянського союзу.

За словами міністра, його відомство отримало пояснення від російської сторони, при чому по декількох каналах.

"Нас запевнили, що глава уряду ніяким чином не мав намір якось принизити роль України і українців у визволенні Європи, у тих колосальних зусиллях, яких український народ доклав, щоб не допустили перемоги нацистів у другій світовій війні", - зазначив Грищенко.

Як підкреслив глава МЗС, роль України, українських вояків загально відома всім і не вимагає якогось додаткового визнання.

Нагадаємо, після того, як заява Путіна викликала в Україні обурення, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що у Росії вважали і вважають перемогу у Великій Вітчизняній війні спільною перемогою народів Радянського Союзу, в тому числі й українців.

Читайте також:

Путін порадив американцям свої улюблені книжки про війну

Після бесіди з Наомі Кемпбелл, Путіна назвали "миленьким" вимираючим хижаком

Нємцов: Путін вважає всіх українців у Росії бандерівцями

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: