Гриценко: 80% росіян вважають українців ворогами

Депутат переконаний що влада РФ створює в свідомості росіян образ ворога в особі українців.

Голова парламентського Комітету з питань нацбезпеки та оборони Анатолій Гриценко вважає політику офіційного Кремля стосовно України "короткозорою" та такою, що не сприяє поліпшенню відносин між державами.

На переконання народного депутата, жоден відповідальний політик в Україні не може позитивно оцінювали лист, з яким президент РФ Дмитро Мєдвєдєв звернувся до президента України.

"Ми всі маємо своє ставлення до чинного президента. Але він – глава нашої української держави. І ми не повинні дозволяти, щоб з нами так розмовляли", – цитує депутата його прес-служба.

Голова Комітету з питань нацбезпеки та оборони переконаний, що "найгіршим результатом від цього стало те, що за останні півроку в російській свідомості силами російської влади створено образ ворога".

У прямому ефірі Анатолій Гриценко навів шокуючі цифри: "Понад 80% росіян вважають нас ворогами. У нас такого нема – понад 50% громадян вважають росіян дружньою державою, дружнім народом".

Така державна політика Росії, на переконання Гриценка, є "короткозорою".

"Вона матиме дуже тяжкі наслідки пізніше, коли всі нинішні керівники обох держав, можливо, вже зійдуть зі сцени", - додав депутат.

Читайте також:

МЗС: Росія не готова до рівноправних відносин з Україною

Експерт: Росія серйозно загрожує незалежності України

Росія зможе атакувати Україну не раніше, ніж за три роки

В Росії вважають, що в них "кишка тонка" воювати з Україною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: