Гриценко хоче звільнити Кузьмука

Міністр оборони Анатолій Гриценко пропонуватиме президентові звільнити Олександра Кузьмука з лав Збройних Сил України.

Високопосадовці на церемонії покладання квітів у Севастополі
УНІАН
Анатолій Гриценко не хоче терпіти Олександра Кузьмука в лавах Збройних сил і попросить у головнокомандувача звільнити його.
Міністр оборони України Анатолій Гриценко пропонуватиме президентові України Вікторові Ющенку звільнити віце-прем’єр-міністра України, генерала армії Олександра Кузьмука з лав Збройних сил України. Про це він сказав сьогодні кореспондентові УНІАН.

"Я пропонуватиму президенту звільнити генерала Кузьмука з лав Збройних сил", - сказав Анатолій Гриценко.

Він наголосив, що Олександр Кузьмук, залишаючись генералом ЗСУ, разом з політичною силою, до якої він входить, виступає за позбавлення президента повноважень верховного головнокомандувача, ставить під сумнів виконання рішень глави держави і голосує за такі рішення уряду, які суперечать рішенням президента.

"Я вважаю, що було б чесно подати рапорт про звільнення з лав ЗСУ, і далі діяти як політик. Якщо генерал продовжує служити у лавах ЗС, то він повинен виконувати рішення верховного головнокомандувача", - наголосив Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко та Олександр Кузьмук
УНІАН
Олександр Кузьмук був попередником Анатолія Гриценка на посаді міністра оборони.
Міністр оборони навів приклади, коли Олександр Кузьмук пропонував, щоби кандидатури заступників міністра оборони не узгоджувались із головою держави, незважаючи на те, що всі кандидатури на генеральські посади погоджуються з ним.

Крім того, нагадав міністр, Олександр Кузьмук проголосував за військовий бюджет, який за своїми параметрами не відповідає указові президента та Державній програмі розвитку ЗСУ.

Анатолій Гриценко також наголосив, що Кузьмука призначено на посаду віце-прем’єра незаконно, оскільки він є військовослужбовцем. Він також зауважив, що ні на момент призначення, ні до нинішнього часу посаду віце-прем’єр-міністра України не визначено президентом.

Гриценко висловив переконання, що в наступному уряді, згідно з європейською практикою, члени уряду будуть виключно цивільними особами. "Це ненормальна ситуація для європейської держави - в жодній з європейських країн немає генералів-урядовців", - сказав Анатолій Гриценко.

"Якщо для когось з генералів не вистачає військ або якщо комусь з генералів не довіряють управління військами, то це не означає, що такі люди повинні зберігати свої військові звання в уряді", - вважає він.

ВідеоГриценко хоче звільнити Кузьмука

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: