Гриценко: Кандидати в президенти профінансують exit-poll

Еxit-poll буде профінансований кандидатами в президенти.

Національний exit-poll буде профінансований за участю учасників перегонів, впевнений Анатолій Гриценко.

Кандидат на пост президента заявив, що зараз проходять переговори між кандидатами, і деякі з них вже висловили свою попередню згоду на участь у фінансуванні єдиного exit-poll.

Гриценко повідомив, що його ідею підтримують сім кандидатів на пост президента: Інна Богословська, Михайло Бродський, Сергій Ратушняк, Людмила Супрун, Сергій Тігіпко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

"Проведення exit-poll – це важливий етап контролю достовірності результатів волевиявлення громадян, - зазначив Гриценко. - Вже о 20й годині, одразу після закриття виборчих дільниць, провідні соціологічні служби країни зможуть оприлюднити результати exit-poll".

Він також нагадав, що результати екзіт-полів за підсумками попередніх виборів були максимально наближені до реальних результатів. Тобто – відображають дійсну картину волевиявлення громадян.

Раніше повідомлялося про те, що грошей на проведення національного exit-poll  не вистачає - багато традиційних зарубіжних партнерів цього разу відмовили в допомозі Україні.

Проведенням exit-poll  17 січня займеться консорціум з трьох соціологічних фірм - фонду "Демократичні ініціативи", КМІС і Центру Разумкова. За попереднім планом, опитування охопить 13-15 тисяч чоловік, яких опитають в польових умовах, - відразу після виходу з 240 виборчих дільниць.

Читайте також:

В Україні гроші на екзит-пол будуть просити у населення

Більшість українців погодиться з фальсифікацією результатів виборів

Лідер регіоналів звинуватив Тимошенко у купівлі 2 мільйонів голосів
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: