Гриценко пообіцяв не літати на відкриття пам'ятників

Анатолій Гриценко обіцяє не розказувати байок і не літати на відкриття пам'ятників в разі перемоги на виборах.

Кандидат у президенти України та колишній міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє, що на посту глави держави “не дозволить жодній країні заступити за лінію нашого національного інтересу”.

“Україну в особі Міністерства оборони, реформи, що проводилися в армії, поважали всюди – і на Сході, і на Заході. При мені не було жодного скандалу з Російською Федерацією навколо Чорноморського флоту. За два роки і десять місяців, коли очолював міністерство, була нормальна, взаємовигідна та ефективна співпраця. Так само буде й на посту президента”, - заявив Гриценко в інтер’ю газеті “Сільські вісті”.

Він зазначив, що наступні п’ять років пріоритетами для України повинні стати внутрішня політика, підняття економіки, підвищення соціальних стандартів і зміцнення обороноздатності.

“На посту президента я не дозволю жодній країні заступити за лінію нашого національного інтересу. Ми не проситимемося і не вступатимемо в жоден союз – ні в ЄС, ні в ЄЕП, ні в НАТО, ні в Ташкентський договір про колективну безпеку. Нам треба збудувати державу, яку передусім поважатимемо ми самі, і яку поважатимуть у світі. А далі – будемо визначатися з урахуванням ставлення до зовнішніх пріоритетів нашого населення», - підкреслив він.

Стосовно візитів до інших країн кандидат зауважив, що “поїде туди, де на той момент прийматиметься рішення, найбільш потрібне для країни”.

“Пустих візитів не буде. Польотів, щоб відкрити пам’ятник, не буде, бо політ президента із свитою коштує вдесятеро дорожче за пам’ятник. Не буде пустопорожніх планів і “дорожніх карт”. Будуть реальні дії”, - пообіцяв кандидат у президенти.

Він наголосив: “Міжнародні візити плануватиму тільки тоді, коли отримаю чіткі відповіді на п’ять питань: наскільки після візиту збільшиться число робочих місць в Україні, які зовнішні інвестиції на вигідних умовах буде залучено, які нові технології прийдуть у нашу економіку, на які нові ринки отримають доступ наші експортери, як зміцниться безпека навколо України”.

“Якщо є позитивні відповіді на ці питання – візит буде. Ні – продовжуватимемо телефонні переговори”, - підкреслив він.

Гриценко висловив упевненість: “Президент має керуватися інтересами народу і країни, а не просто виступати перед камерами у чужих столицях, розказуючи байки чи даючи пусті обіцянки”.

Читатйте також: 

Передвиборна програма Анатолія Гриценка

Званням "Особистість року" нагородили Гриценка, Тігіпка і Яценюка

Швеція не хоче встановлювати пам'ятник Карлу ХІІ в Україн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: