Гриценко порадив Тимошенко "краще жувати, ніж говорити"

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко помітив, що Юлія Тимошенко сама зарахувала себе до аутсайдерів.

У своїй останній заяві прем'єр-міністр Юлія Тимошенко оприлюднила трійцю політичних аутсайдерів, до яких віднесла Віктора Януковича, Віктора Медведчука і саму себе, заявив народний депутат, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

Так він прокоментував слова прем'єра про те, що до проекту конституційних змін від БЮТ та Партії регіонів політичні аутсайдери задля подовження свого політичного життя "вставили" пункти про обрання президента у парламенті та про подовження терміну роботи чинної Верховної ради ще на два роки.

За словами Гриценка, Тимошенко вперше зробила "сенсаційну і чесну заяву - визнала політичними аутсайдерами тих людей, які безпосередньо працювали над проектом змін до Конституції".

Зважаючи на це, депутат пропонує "у студіях провідних телеканалів, які проводять теледебати і ток-шоу, встановити детектори брехні для того, щоб мільйони глядачів чітко бачили, хто говорить правду, а хто відверто бреше".

На думку Гриценка, конституційні зміни не будуть ухвалені, адже лідери БЮТ і Партії регіонів "не поділили чи то посади, чи то терміни повноважень".

"Я б радив прем'єру замість того, щоб виправдовуватися та намагатися відсторонитися від очевидного, говорячи при цьому неправду, краще зосередитися на управлінні економічними процесами, які викликають все більшу тривогу", - зазначив Гриценко.

"Це якраз та ситуація, коли краще жувати, ніж говорити", - наголосив він.

Нагадаємо, Партія регіонів та БЮТ планувала внести зміни до Конституції, згідно з якими президент обиратиметься у парламенті, а повноваження самої ВР подовжаться. Так писали ЗМІ, утім, після розвалу "ширки" Янукович і Тимошенко почали звинувачувати один одного в намаганні помінять Конституцію "під себе".

Читайте також:

БЮТ розіслав темники про "слабкого, скривдженого Януковича"

Тимошенко заперечує, що планувала обирати президента в Раді

Янукович розповів, як він пожартував над Тимошенко

Тимошенко: Пропало все

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: