Гриценко розповів, як Україна захистить себе від агресорів

Анатолій Гриценко переконаний, що Україна і Росія не почнуть війну та закликає навіть не розмовляти на такі теми.

Україна зможе захистити себе у випадку зовнішнього збройного нападу, вважає народний депутат, голова комітету ВР з питань національної безпеки та оборони Анатолій Гриценко.

"Не можна розраховувати на спроможність будь-якої країни відбити удар тільки за кількістю бригад, корпусів та дивізій", - зазначив політик. "Є можливість діяти асиметрично, насамперед силами спецназу", - пояснив він.

Крім того, Гриценко звернув увагу на "публікації і навіть спекуляції в західній пресі, де різні експерти розмірковують про те, чи нападе Росія на Україну, коли це станеться і т.д.".

"Хочу остудити ці гарячі голови і пропоную порахувати, скільки на території України та європейській частини Російської Федерації знаходиться атомних станцій, дамб, гребель, хімічних та інших підприємств", - зауважив Гриценко.

"Війна між Україною та Росією - це катастрофа для всієї Європи, і тому завдання всіх політиків не допустити такого варіанту розвитку подій", - додав майбутній кандидат у президенти.

Нагадаємо, на переконання багатьох експертів, після ухвалення змін до закону "Про оборону", згідно з якими було розширено перелік умов, за яких російський президент може відправляти війська за кордон без оголошення війни та попередньої згоди інших органів влади, РФ стала серйозною загрозою для України.

Зокрема, на думку екс-керівника РНБО Володимира Горбуліна та військового експерта Валентина Бадрака, Росія сьогодні стала домінуючою геополітичною загрозою для України.

На переконання спеціалістів, Україні загрожує стимуляція імперських настроїв у Росії. Крім того, Бадрак і Горбулін припустили, що в разі, якщо на виборах президента України переможе невигідний РФ кандидат, у Криму можуть бути проведені провокації за участі розміщених там російських військових з'єднань.

Читайте також:

Росія може задіяти морських піхотинців для провокацій в Криму

Ющенко: від Росії залежить, чи почнеться війна у Криму

Корчинський: незабаром на Україну чекає війна з Росією

Росія стала головною загрозою для України і змусить США відступити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: