Гриценко створює політсилу з великим амбіціями

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко заявляє, що нова політична сила, з якою він планує взяти участь у дострокових виборах, боротиметься за третє місце.

Про це він сказав в інтерв`ю журналу "Фокус".

Відповідаючи на запитання про ту політсилу, з якою він планує піти на дострокові парламентські вибори, Гриценко зазначив, що "це буде нова політична сила".

"Я не піду на вибори з жодною партією або блоком із нинішнього складу парламенту. Не бачу можливості реалізувати свій потенціал і своє бачення шляхів розвитку країни в умовах диктату. Хоча й віддав армії 27 років, але ходіння строєм "на гражданці" не визнаю", – сказав депутат.

Анатолій Гриценко
УНІАН
У наступному парламенті Анатолій Гриценко бачить себе "на коні"
Гриценко також розповів про пріоритети формування команди, яка повинна стати ядром нової політичної сили.

"Наша мета – відновлення влади в країні, підйом економіки, підвищення якості життя людей і забезпечення безпеки, в найширшому значенні – громадянина, суспільства, держави. До нашої команди увійдуть професіонали, які не продавалися, люди самостійні, які мають власну позицію й вміють її відстоювати".

При цьому політик не назвав імен своїх потенційних політичних партнерів. "Сьогодні їх не назву, оскільки переговорний процес не закінчено, а робити передчасні заяви без згоди партнерів вважаю неетичним. Як тільки домовимося – відразу про все дізнаєтесь: будуть названі й партії, що формують блок, і прізвища", – сказав Гриценко.

При цьому він уточнив, що Арсенія Яценюка у цьому блоці не буде.

"З приводу Яценюка можу сказати, що ми з ним в одному блоці не підемо. Вважаю Арсенія Петровича розумною й високоосвіченою людиною, але в нашу політичну силу підбираємо людей, які вміють ходити з прямою спиною й не схильні до впливу ззовні", – зазначив депутат.

Разом із тим, політик констатував, що дострокові парламентський вибори не потрібні "ні країні, ні політикам, хіба що президенту".

"Це безвідповідальне рішення з украй негативними наслідками для України. Мені здається, переможці виборів будуть готові відкупитися, лише б не висувати свого лідера на посаду прем`єра! В умовах поглиблення економічної кризи вони задумаються, чи потрібно напередодні президентських виборів покласти свій капітал на третю й для Януковича, й для Тимошенко прем`єрську реінкарнацію. Поки не пізно, потрібно зробити все, щоб не втягнути країну в передвиборний хаос в умовах світової кризи", - підсумував Гриценко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: